Kontakt

Vi på LSS Assistans vill alltid ge den bästa hjälpen och den bästa servicen.
Tveka därför inte att kontakta oss om du har några frågor eller funderingar, så återkommer vi oftast redan samma dag. Med vår tjänst Speak24 kan du kommunicera med oss på ditt hemspråk, då vi har ett exklusivt samarbete med Tolkexpressen AB, som är en av Sveriges främsta tolkförmedlare.

Vi på huvudkontoret

Anton Samuels Grundare & VD Tel: 031-83 36 50 Epost: anton@lssassistans.se

Anton Samuels
Grundare & VD
Tel: 031-83 36 50
anton@lssassistans.se

Sofia Söderström Verksamhetsansvarig Tel: 031-83 36 50 Epost: sofia@lssassistans.se

Sofia Söderström
Koordinator
Tel: 031-83 36 50
sofia@lssassistans.se

Mete Aslan Marknad- & Kvalitetsansvarig Tel: 0707-299011 Epost: mete@lssassistans.se

Mete Aslan
Marknadsansvarig
mete@lssassistans.se

Faranak KhateriAdministratör Tel: 031-83 36 50 Epost: faranak@lssassistans.se

Faranak Khateri
Kundansvarig
Tel: 031-83 36 50
faranak@lssassistans.se

Silvia Punos Tel: 031-83 36 50 Epost: silvia@lssassistans.se

Silvia Punos
Kundansvarig
Tel: 031-83 36 50
silvia@lssassistans.se

Arash Javanbakht Tel: 031-83 36 50 Epost: arash@lssassistans.se

Arash Javanbakht
Bolagsjurist
Tel: 031-83 36 50
arash@lssassistans.se

Maria Bydén Tel: 031-790 46 56 Epost: maria@lssassistans.se

Maria Bydén
Kundansvarig
Tel: 031-790 46 56
maria@lssassistans.se

William Ellström Jurist Tel: 0700-009518 Epost: william@lssassistans.se

William Ellström
Jurist
Tel: 0700-009518
william@lssassistans.se

Adam Inan Kundansvarig Tel: 031-7904655 Epost: adam@lssassistans.se

Adam Inan
Kundansvarig
Tel: 031-7904655
adam@lssassistans.se

Marko Jovanovic Kundansvarig Tel: 031-790 4 658 Epost: marko@lssassistans.se

Marko Jovanovic
Kundansvarig
Tel: 031-790 4 658
marko@lssassistans.se

Christofer Schwarz Kundansvarig Tel: 031-790 4 656 Epost: christofer@lssassistans.se

Christofer Schwarz
Kundansvarig
Tel: 031-790 4 658
christofer@lssassistans.se

Kontakta oss genom formuläret nedanför

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Telefon

Ämne

Ditt meddelande