Kontakt

Group image
Vi på LSS Assistans vill alltid ge den bästa hjälpen och den bästa servicen.
Tveka därför inte att kontakta oss om du har några frågor eller funderingar, så återkommer vi oftast redan samma dag. Med vår tjänst Speak24 kan du kommunicera med oss på ditt hemspråk, då vi har ett exklusivt samarbete med Tolkexpressen AB, som är en av Sveriges främsta tolkförmedlare.

Vi på huvudkontoret

Anton Samuels Grundare & VD Tel: 031-83 36 50 Epost: anton@lssassistans.se

Anton Samuels
Grundare & VD
Tel: 031-83 36 50
anton@lssassistans.se

Sofia Söderström Verksamhetsansvarig Tel: 031-83 36 50 Epost: sofia@lssassistans.se

Sofia Söderström
Verksamhetsansvarig
Tel: 031-83 36 50
sofia@lssassistans.se

Mete Aslan Marknad- & Kvalitetsansvarig Tel: 0707-299011 Epost: mete@lssassistans.se

Mete Aslan
Marknadsansvarig
Tel: 0707-29 90 11
mete@lssassistans.se

Lennart Forsberg Sjukgymnast Tel: 031-83 36 50 Epost: lennart@lssassistans.se

Lennart Forsberg
Sjukgymnast
Tel: 031-83 36 50
lennart@lssassistans.se

Faranak KhateriAdministratör Tel: 031-83 36 50 Epost: faranak@lssassistans.se

Faranak Khateri
Kundansvarig
Tel: 031-83 36 50
faranak@lssassistans.se

Silvia Punos Tel: 031-83 36 50 Epost: silvia@lssassistans.se

Silvia Punos
Kundansvarig
Tel: 031-83 36 50
silvia@lssassistans.se

Lisa Jonasson Tel: 031-790 46 57 Epost: lisa@lssassistans.se

Lisa Jonasson
Kundansvarig
Tel: 031-790 46 57
lisa@lssassistans.se

Arash Javanbakht Tel: 031-83 36 50 Epost: arash@lssassistans.se

Arash Javanbakht
Bolagsjurist
Tel: 031-83 36 50
arash@lssassistans.se

Natalie Schwarz Tel: 031-83 36 50 Epost: natalie@lssassistans.se

Natalie Schwarz
Jurist
Tel: 031-83 36 50
natalie@lssassistans.se

Maria Bydén Tel: 031-790 46 56 Epost: maria@lssassistans.se

Maria Bydén
Kundansvarig
Tel: 031-790 46 56
maria@lssassistans.se

Moa Norman Tel: 031-790 46 55

Moa Norman
Kundansvarig
Tel: 031-790 46 55
moa@lssassistans.se

Emelie Askhede Administratör Tel: 031-83 36 50 Epost: emelie@lssassistans.se

Emelie Askhede
Kundansvarig
Tel: 031-83 36 50
emelie@lssassistans.se

Kontakta oss genom formuläret nedanför

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Telefon

Ämne

Ditt meddelande